شرایط و ضوابط

قوانین و مقررات و سیاست حفظ حریم خصوصی

شما با نصب اپلیکیشن ، قوانین زیر را قبول می کنید


حریم خصوصی شما برای صفر تا یک فناوری مهم است و ما آن را به اشتراک نمی گذاریم. گاهی اوقات ما نیاز به اطلاعات برای ارائه خدماتی که درخواست می کنید داریم و ما معتقدیم که کاربران حق دارند سیاست های خود را بدانند !! .
این بیانیه حریم شخصی مربوط به اپلیکیشن ها و محصولات رایگان صفر تا یک فناوری ( تلیستا ) می باشد

درخواست مجوز (مجاز):

نرم افزار ها برای اینکه با قابلیت های تلفن همراه بتوانند کار سازگاری داشته باشند ، نیاز به دسترسی دارند !! این دسترسی ها صرفا جهت اجرای صحیح برنامه بوده و کاربرد دیگری ندارد !!

اطلاعات دریافتی :

تنها اطلاعاتی که از شما در اختیار ما قرار می گیرد ، مدل تلفن همراه و اپراتور و شرکت ارائه دهنده اینترنت شما می باشد این موارد هم صرفا جهت بررسی های باگ برنم افزار می باشد ، مثلا اگر در تلفن همراه با مدل سامسونگ j5 برنامه با مشکل مواجه شد ، متوجه شویم که در مدل گوشی j5 برنامه ما دارای مشکل می باشد و سریعا باید رفع کنیم

تبلیغات:

نرم افزار هایی که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند ، زحمات زیادی برای برنامه نویسی و تولید آن صرف شده است ، همچنین نرم افزار های آنلاین دارای هزینه سرور هستند !! برای جبران این هزینه ، صفر تا یک فناوری مجاز است برای شما تبلیغ ارسال کند ، این تبلیغات به صورت محدود بوده و آزار دهنده نمی باشد !!

img img img img